VİZYON VE MİSYON

MİSYONUMUZ

İstanbul’un tarihi ve kentsel dokusuyla uyumlu, sosyal, sportif, kültürel olanaklara sahip, çevreye duyarlı, müşteri ihtiyaçlarının göz önüne alındığı, işlevsel, özgün ve çağdaş yapılar inşa etmek,


VİZYONUMUZ

Her insanın doğası gereği kendini güvende hissetmesi anlayışından yola çıkarak; “Depreme Dayanıklı Yapı ve Güvenilir Firma” denildiğinde akla ilk gelen kuruluş olmak.

POLİTİKAMIZ

Metar İnşaat; müşteri istek ve beklentilerini dikkate alarak vermiş olduğu hizmeti en iyi şekilde sunmak için; tüm çalışanların ve ziyaretçilerin iş sağlığı ve güvenliğini sağlayacak, çevresel etkileri minimize edecektir.

Toprağa, doğaya, tüm canlılara zarar vermeden faaliyetlerimizi gerçekleştirmek
Sıfır iş kazası ile İş sağlığı ve güvenliğini sağlayacaktır.
İş sağlığı ve Güvenliği Risk Değerlendirmeleri ve Çevre Risk değerlendirmelerini planlanmış aralıklarla yapmak ve riskleri kontrol altında tutmak.
Fiziksel ve kimyasal tehlikeleri tamamen ortadan kaldırmak, sağlığın korunmasını sağlamak.
Kalite bilincini geliştirmek, iş sağlığı ve güvenliğini sağlamak ve çevresel etkileri minimize ederek Sürekli iyileştirmeyi sağlamak ve lider bir kuruluş olmak.
Firmamız; kurulmuş olan KALİTE-İSG-ÇEVRE entegre sistemlerinde ilgili tüm yasal mevzuatlar ve diğer gerekliliklere uyacağını taahhüt eder.
Müşteri ve iç müşteri memnuniyetini ve güvenliği sağlamak
Kurulmuş olan entegre sistemlerinin sürekliliğini ve etkinliğini sağlamak için planlamış aralıklarla eğitimler vermek.