<< GERİ DÖN

Pendik Hotel


Pendik Güzelyalı'da turizm işletme ve geliştirme projelerine ilham verebilecek manzara ve büyüklüğe sahip, lokasyon olarak merkezi konumda ve ulaşım koşullarının son derece alternatifli olduğu bölgede yer alan arsamız, panoramik deniz manzarası ile emsalsiz bir otel konseptine ev sahipliği yapabilecek özelliklere sahiptir.

Otel konseptimiz, 5 yıldızlı otel konforunda bulunması gereken tüm özellik ve detaylara sahiptir. Balo salonu, konferans salonu, restorantlar, kapalı havuz, spa, fıtness center v.b. Birçok detay modern bir ortamda hizmet sunmak için itina ile dizayn edildi.

Projede 25.134 m2 kapalı alan bulunmaktadır. İstenirse bodrum katlarında 20.000 m2 daha kapalı alan oluşturma imkânı da bulunmaktadır. Turizm imarı ve emsal artışı için plan tadilatı dosyamız, i.b.b. İmar komisyonundan sevkle kasım ayı meclisin de görüşülecektir. Konsept projemiz istenir ise iki blok halinde de inşa edilebilir.

Ulaşım açısından son derece merkezi konumda olan arsamıza, pendik hızlı tren istasyonu ve metrosu yürüyüş mesafesindedir. Denize mesafesi 50 metre olduğundan doğal manzara açısından çok zengin konumdadır.

Arsamızın, ayrıca konut+ticari imarı'da olduğundan, sosyal yaşam alanına sahip proje geliştirmek isteyen gayrimenkul firmaları için son derece avantajlı ve tercih edilen bölgede yer almaktadır.