<< GERİ DÖN

Maroon Pera


www.maroonhotels.com

İstanbul denilince akla ilk gelen, İstanbul’un kalbi olarak nitelendirilen, tarihi dokusu ve nostaljik atmosferi ile şehrin heyecanı, yaşam sevincinin dinamizmi, günümüz teknolojisinin pozitif imkanlarını, her milletten insanın ortak payda da buluşabildiğini simgeleyen TAKSİM-PERA’ dır.

Tarihi dokudan kentselliğe geçişteki tüm kuşakların izlerini taşıyan PERA’nın ruhu ziyaretçilerinde bıraktığı inanılmaz etki ile hem seyahat, hem kültürel gezi, hem de maceraperest müdavimlerini ağırlamaya keyifle devam ediyor.

Gelişmeye ve değişmeye devam eden bölge, barındırdığı bu muazzam özellikler ile her geçen gün gördüğü talebi arttırmaktadır. Lokasyon itibari ile gerek şehir içi ulaşım alternatiflerinin ana güzergahı üzerinde olması, gerekse boğaz ve galata hattına hakimiyeti ile şehrin incisi durumundadır.

İstanbul turizminin en canlı olduğu Taksim – Pera bölgesinde, tarihi 1500’lü yıllara dayanan, dönemin Alman istihbaratının kullandığı, ünlü 17 numaralı binada yer alan ,Maroon Pera, Pera Palas, Soho ve Rixos oteli ile ahenk içinde İngiliz Konsolosluğunun bahçe manzarası eşliğinde ilgi odağı olmaya hazırlanıyor.

İşletmeye açıldığında, konumu, mimarisi ve dekorasyon detayları ile dünyanın önde gelen en iyi butik oteller platformunda, güvenle ilerleyecek kalitededir. Bu bağlamda, The Leading Hotels Of The World, Mr.&Mrs. Smith ve Small Luxury Hotels Of The World değerlendirmeleri kapsamında, dünya genelinde söz sahibi olabilecek işletim sistemi ve alt yapıya sahiptir.

Maroon Pera modern mimarisi, fonksiyonel - kaliteli hizmet ve servis çözümleri ile müşteri memnuniyeti odaklı çalışmayı prensip edinmiş otelcilik anlayışına sahip işletmecilerin yakın takibinde yer almaktadır.

Dizayn otel konseptin de ki Maroon Pera, 32 oda ile konaklamanıza yardımcı olacaktır. Otelimizin giriş kısmın da bulunan cafe-restoran bölümü ve roof bölümü ile 7/24 ihtiyaca cevap verecektir.